Szufelka wbudowana w cokół – nowa wersja odkurzacz do kuchni

Każdy z nas narzekał wielokrotnie na gromadzący się brud w kuchni. Wielu producentów wychodziło naprzeciw konsumentom, jednak dopiero ostatnio pojawił się produkt, który zdaje się spełniać oczekiwania perfekcyjnego odkurzacz do kuchni. Co to takiego? Czytajcie Dalej!

odkurzacz do kuchni

Odkurzacz do kuchni Sweepovac pojawił się na polskim rynku przewędrowując do nas ze Stanów, a jakże. Co jest w nim takiego fenomenalnego? Przede wszystkim fakt, że łączy w sobie właściwości odkurzacz centralnego i ręcznego. Jak to możliwe?

Okazuje się, że producent wykorzystał bardzo proste rozwiązanie, które okazuje się najbardziej funkcjonalne. Odkurzacz przypomina prostokątne pudełko, które należy ulokować w listwie kuchennej lub cokole. Jego wygląd idealne wpasowuje się w meble, jednak najlepszym aspektem jest jego funkcjonalność. Wystarczy, że zamieciemy nieczystości pod naszą szafkę naciśniemy nogą boczny przycisk, a wszystkie śmieci zostaną wciągnięte przez urządzenie. Zastanawiacie się jak to działa? Obejrzyjcie film prezentacyjny!


Odkurzacz do kuchni Sweepovac

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.